ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.





اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.









اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.





انجنم سخت افزاری و نرم افزاری انجمن اورکلاک شنو

کاربران منتخب

  1. Tuesday 3 May 2016-1,
    نمایش ها:
    12,927
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍25 موضوع

انجمن: انجمن نرم افزار و مقالات آموزشی کامپیوتر

بخشها موضوعات/ارسالها  آخرين نوشته

  1. معرفی جدیدترین نرم افزار های روز

    387موضوع 720ارسال راهنمای انتخاب آنتی ویروس... توسط golnaz.97 در Friday 30 September 2016-1, 02:17 PM
  2. دانلود انواع نرم افزار

    5,017موضوع 6,285ارسال دانلود بازی فوق العاده world... توسط h151219 در Thursday 15 September 2016-1, 07:54 AM
  3. سیستم عامل(ویندوز,لینوکس و...)

    670موضوع 1,232ارسال ۱۰ نکته برای افزایش امنیت... توسط hostcode2 در Monday 16 January 2017-1, 12:47 AM
  4. مقالات تخصصی و آموزشی کامپیوتر

    772موضوع 2,480ارسال سرور مجازی چیست? توسط felfel8467 در Sunday 11 December 2016-1, 05:09 PM
  5. ترفندهای نرم افزاری

    305موضوع 659ارسال ترفند کاربردی در ویندوز توسط mariam.62 در Tuesday 30 August 2016-1, 11:22 PM
  6. آرشیو مطالب قدیمی نرم افزار (لینکهای غیر قابل استفاده)

    0موضوع 0ارسال هرگز
    • 0پاسخ
    • 1نمایش
    hostcode2
    Thursday 5 January 2017-1, 05:34 PM
  1. jadid این پسوردها کجا ذخیره می شوند؟

    آغاز شده توسط twinkle, Tuesday 3 January 2017-1 07:42 PM
    • 0پاسخ
    • 1نمایش
    twinkle
    Tuesday 3 January 2017-1, 07:42 PM
  2. طراحی سایت دینامیک و استاتیک

    آغاز شده توسط karait, Saturday 24 December 2016-1 01:14 PM
    • 0پاسخ
    • 1نمایش
    karait
    Saturday 24 December 2016-1, 01:14 PM
  3. طراحی سایت در سال ۱۳۹۵

    آغاز شده توسط karait0916, Sunday 18 December 2016-1 11:20 AM
    • 0پاسخ
    • 1نمایش
    karait0916
    Sunday 18 December 2016-1, 11:20 AM
  4. jadid Windows To Go چیست؟

    آغاز شده توسط twinkle, Saturday 10 December 2016-1 01:58 PM
    • 0پاسخ
    • 1نمایش
    twinkle
    Saturday 10 December 2016-1, 01:58 PM
  5. jadid آموزش بوت کردن از USB (حتی اگر MotherBoard ساپورت نکند!)

    آغاز شده توسط twinkle, Wednesday 16 November 2016-1 12:53 PM
    • 0پاسخ
    • 1نمایش
    twinkle
    Wednesday 16 November 2016-1, 12:53 PM
    • 0پاسخ
    • 1نمایش
    twinkle
    Tuesday 1 November 2016-1, 06:46 PM
  6. اطلاعیه (notification) در طراحی متریال

    آغاز شده توسط site111, Saturday 29 October 2016-1 10:09 PM
    • 0پاسخ
    • 1نمایش
    site111
    Saturday 29 October 2016-1, 10:09 PM
  7. تکنیک های اسکرول کردن در طراحی متریال

    آغاز شده توسط site111, Wednesday 26 October 2016-1 08:57 PM
    • 0پاسخ
    • 1نمایش
    site111
    Wednesday 26 October 2016-1, 08:57 PM
  8. jadid آموزش Subnetting

    آغاز شده توسط twinkle, Tuesday 25 October 2016-1 06:17 PM
    • 0پاسخ
    • 1نمایش
    twinkle
    Tuesday 25 October 2016-1, 06:17 PM
  9. jadid آموزش تبدیل ویندوز 7 به یک Router

    آغاز شده توسط twinkle, Monday 10 October 2016-1 11:55 AM
    • 0پاسخ
    • 1نمایش
    twinkle
    Monday 10 October 2016-1, 11:55 AM
  10. jadid آموزش IPv6

    آغاز شده توسط twinkle, Wednesday 5 October 2016-1 11:36 AM
    • 0پاسخ
    • 1نمایش
    twinkle
    Wednesday 5 October 2016-1, 11:36 AM
  11. jadid برای Event های مهم، Action تعریف کنید!

    آغاز شده توسط twinkle, Tuesday 4 October 2016-1 01:08 PM
    • 0پاسخ
    • 1نمایش
    twinkle
    Tuesday 4 October 2016-1, 01:08 PM
  12. اموزش تست سخت افزار سرور مجازی

    آغاز شده توسط mm1361613, Wednesday 28 September 2016-1 12:07 PM
    • 0پاسخ
    • 1نمایش
    mm1361613
    Wednesday 28 September 2016-1, 12:07 PM
    • 0پاسخ
    • 1نمایش
    twinkle
    Sunday 25 September 2016-1, 06:13 PM
  13. jadid آموزش تبدیل Host به ماشین مجازی VMware

    آغاز شده توسط twinkle, Thursday 22 September 2016-1 04:46 PM
    • 0پاسخ
    • 1نمایش
    twinkle
    Thursday 22 September 2016-1, 04:46 PM
  14. jadid آموزش تبدیل Host به ماشین مجازی Hyper-V

    آغاز شده توسط twinkle, Sunday 18 September 2016-1 05:15 PM
    • 0پاسخ
    • 1نمایش
    twinkle
    Sunday 18 September 2016-1, 05:15 PM
    • 0پاسخ
    • 1نمایش
    twinkle
    Monday 12 September 2016-1, 12:15 PM
  15. Icon1 تنظيم dns و نيم سرور بر روي هاست

    آغاز شده توسط sh369, Wednesday 24 August 2016-1 12:21 PM
    • 0پاسخ
    • 1نمایش
    sh369
    Wednesday 24 August 2016-1, 12:21 PM
  16. jadid آموزش ساخت WinPE

    آغاز شده توسط twinkle, Tuesday 5 July 2016-1 04:22 PM
    • 0پاسخ
    • 1نمایش
    twinkle
    Tuesday 5 July 2016-1, 04:22 PM

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات و گزینه های انجمن

مدیران این انجمن

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •