ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

قیمت هتل آپارتمان در مشهد اورکلاک شنو
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ارواح

 1. #1
  HAMEDZH2
  کاربر حرفه ای
  http://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
  تاریخ عضویت
  Sep 2007
  نوشته ها
  125,904
  13,655
  40,041
  میزان امتیاز
  0

  پیش فرض ارواح

  شبها موقعیکه در اتاقم تنها هستم این احساس به من دست می دهد که کسی مرا زیر نظر دارد . اگر کسی در خانه نباشد این نگاه در جای جای خانه مرا تعقیب می کند. بعضی موقع این سنگینی نگاه تابحدی محسوس می گردد که بناچار از روی ترس و وحشت از خانه خارج می شوم".

  " در خانه ما اتفاقاتی رخ می دهد که با هیچ دلیل و مدرک مستندی نمی توان وقوع آنها را توجیه نمود . باز و بسته شدن خود بخود درب اتاقها ، صدای پائی که می توان بوضوح آنرا تشخیص داد ، افتادن اجسام سبک و سنگینی که از سطح اتکای آنها مطمئن می باشیم ، بصدا درآمدن سازی که در درون جعبه خود قرار دارد ، جابجا شدن اسباب منزل در هنگام شب و زمانیکه ما در خواب هستیم ، روشن و خاموش شدن خودبخود چراغها و لوازم برقی خانه و ............................."
  "در خانه همواره احساس می کنم که فردی در کنارم می باشد . او حضور خود را با زمزمه هائی در گوش من و یا با وارد آوردن ضرباتی بر روی شیشه و یا میز اعلام میکند. گاهی از من می خواهد تا که کاری را برای او انجام دهم . بعضی موقع فراموش می کنم که در حضور خانواده نباید با او حرف بزنم و این باعث شده تا که آنها نگران وضع روحی من شوند. بارها شنیده ام که مرا دیوانه خوانده اند و از من می خواهند تا جهت معالجه نزد روانپزشک بروم".

  " ما از وقایعی که در خانه مان رخ می دهد شدیداٌ وحشت زده شده ایم .صدای فریادی که بنظر میاید از جانب پیرزنی می باشد ما را از خواب راحت محروم کرده است. در صورتیکه جائی مهمان بوده و بخواهیم خانه را ترک نمائیم دربها و پنجره های خانه بشدت باز و بسته می شوند و زمانیکه از مهمانی برمی گردیم با اسباب و لوازم پخش و پلا شده خانه روبرو می شویم. کودک خردسال ما با دوستی نامرئی همبازی شده است و شدیداٌ از صحبت راجع به او پرهیز می کند . او می گوید که دوست من از من خواسته تا که درباره او با شما حرف نزنم. دمای خانه ناگهان افت شدیدی پیدا می کند و این درصورتی است که کلیه منابع حرارتی منزل اعم از شوفاژ و شومینه بطور عادی کار می کنند".

  اینها نمونه هائی از صدها نمونه نامه ها و ایمیل هائی هستند که بروز وقایع غیر طبیعی در منازل را گزارش داده و برای رفع این مشکلات به راهنمائی نیاز دارند. شدت بروز این پدیده ها متفاوت می باشند یعنی در بعضی از خانه ها این علائم بصورت خفیف و در برخی دیگر بسیار شدید می باشند. احتمالاٌ خود شما هم با چنین مواردی برخورد داشته و یا اینکه آنرا از زبان دوستان و آشنایان شنیده اید. براستی دلایل وقوع این حوادث چه می باشند؟ علم تا به چه اندازه می تواند ما را در کشف این دلایل یاری نماید؟

  طاقت و جنبه مردم در برخورد با این حوادث متفاوت می باشد ولی به هرحال این طاقت با شدت یافتن پدیده های ماورائی از انسان سلب شده و استیصال و ترس بر آنها غلبه خواهد نمود. ترس از ناشناخته ها و چیزهائیکه با حواس پنجگانه قابل لمس نمی باشند بطور طبیعی در ما وجود دارد و این ترس با بروز حوادثی غیرعادی شدت می یابد. باید این موضوع را همواره بیاد داشته باشیم که انجام اعمال غیر انسانی و احساس لذت نسبت به انجام آنها روح انسان را در خطر تسلط نیروهای شرور و منفی قرار خواهد داد. علم به این موضوع ما را در برابر ناشناخته ها و پدیده های غیرطبیعی در موضع ضعف قرار خواهد داد.

  اما همه اتفاقات غیرطبیعی منشاء ماورائی نداشته و اکثراٌ زاده تخیلات ذهن می باشند. باید قبل از نسبت دادن هر واقعه از غیرفیزیکی بودن آن اطمینان کافی حاصل نمائیم. بجرئت می توان اذعان داشت که 70 درصد از این اتفاقات منشاء فیزیکی دارند. بطور مثال همه ما با واکنش لوازم فلزی ، چوبی و پلاستیکی در برابر تغییر دما آشنا می باشیم . صداهائی که از دربها و پنجره های چوبی یا فلزی بگوش می رسند اغلب بدلیل همان انقباض و انبساطی است که در اثر سرد و گرم شدن این عناصر پدید می آیند و یا صدای ناگهانی و نسبتاٌ شدیدی که از تلویزیون خاموش شما ساطع می گردد بدلیل آزاد شدن بار الکتریکی منبع ذخیره آن دستگاه بوده و ارتباطی با عوامل ماورائی ندارد و...

  اما دربرابر پدیده هائیکه قطعاٌ به عوامل ماورائی ارتباط پیدا می نمایند چه باید کرد؟ قبل از پاسخ به این موضوع می بایست تا که بار دیگر بطور خلاصه به طبقه بندی ارواح و اعمال ایشان اشاره نمایم.
  معمولاٌروح اشخاصی که بتازگی فوت نموده اند تا مدتی در کنار خانواده باقی می مانند و بسته به حجم مشکلاتی که خانواده پس از مرگ وی بدان دچار گشته اند ، مدت حضور روح در اطراف خانه و خانواده افزایش خواهد یافت. این دسته از ارواح معمولاٌ مزاحمتی برای ساکنان خانه بوجود نمیاورند و حضور ایشان برای حاضران در خانه ناملموس می باشد. کسب حلالیت و پایان دادن به شیون و زاری بیهوده از مهمترین خواسته های ایندسته از ارواح می باشند.
  روح کسانیکه در این دنیا هیچ هدفی را دنبال ننموده و عمر خود را به بطالت و جهالت گذرانده باشند در دسته ارواح عقب افتاده و سرگردان قرار خواهند گرفت. این گروه از ارواح تا مدتها از مرگ خود آگاه نمی گردند.در جلسات ارتباط با ارواحی که توسط افراد نا آگاه صورت می گیرند ، حضور ایندسته از ارواح بیش از دیگران بوده و بیرون راندن ایشان از جلسه بسیار دشوار خواهد بود ، مخصوصاٌ توسط افراد تازه کار و نابلد. همانگونه که گفته شد ، این گروه از ارواح به مرگ خود آگاه نمی باشند و طبعاٌ خواسته ای ندارند و حضور ایشان در منازل و سایر اماکن با ایجاد سرو صدا و تولید مزاحمت برای ساکنان همراه خواهد بود .علت این رفتار هم چیزی نیست بجز اعلام حضور و سعی در جلب توجه . این گروه از ارواح بدلیل جهالت همواره در معرض فریب و تهاجم ارواح شیاطین قرار داشته و بهمین خاطر بهتر است تا که قبل از هرگونه تغییر رفتار از جانب آنها، نسبت به خارج کردنشان از خانه اقدام نمائیم. جالب است بدانیم که روح وابستگان به مادیات و کسانیکه درطول زندگانی تنها در پی انباشته کردن ثروت و دارائی خود بوده اند ، در این گروه قرار می گیرند .آنها نه در این دنیا و نه در آخرت از این ثروت نسیبی نخواهند برد.
  نا آرامی های فراوانی را از روح افرادیکه بصورت غیرطبیعی فوت نموده باشند شاهد خواهیم بود. منظور از مرگ غیرطبیعی ، قتل ، تصادف و یا فوت در اثر هرگونه سانحه می باشد. بدلیل غیرمنتظره بودن مرگ ، این گروه از ارواح بسیار نا آرام بوده وهمانگونه که گفته شد سرو صدای زیادی را از خود ایجاد می نمایند. بدلیل غیرمنتظره بودن اینگونه از مرگها و اینکه این افراد هیچ آمادگی و یا ذهنیت قبلی را نسبت به مرگ نداشته اند ، آنها هم از مرگ خود مطلع نبوده و آگاه نمودن ایشان نسبت به این موضوع وقت زیادی را طلب می نماید. نا آرامی ایشان تا به اندازه ای است که حتماٌ باید نسبت به آگاه نمودن ایشان با حقیقت و خارج راندن آنها از خانه اقدام نمود.پس از آگاهی از مرگ بعضی از این ارواح تا سالیان سال در این جهان باقی مانده و در جهت معرفی قاتل یا قاتلان خود تلاش می نمایند. البته این هم نوع دیگری از نا آرامی ایندسته از ارواح می باشد. انجام عبادتهای نا تمام و دعا برای آمرزش از مهمترین خواسته این گروه از ارواح می باشند.
  روح اشخاصی که توسط انتحار به زندگی خود خاتمه داده اند را باید در دسته ارواح بسیار شرور قرار داد زیرا که خداوند در کلیه ادیان ، انتحار را در زمره گناهان کبیره قرار داده و روح مرتکبین این گناه مدت بسیار طولانی را در کنار جنازه و مقبره خود سپری کرده و تنهائی و ترس شدیدی را احساس می نمایند. این گروه از ارواح بیشتر از سایر ارواح سرگردان در عذاب خواهند بود و البته کم آزارتر زیرا که پیوسته در کنار جنازه و مقبره خود حضور داشته و در معدود دفعاتی که توسط ارواح راهنما به جلسات ارتباط آورده می شوند تنها درخواست دعا و آمرزش از جانب خداوند را می نمایند. آنها از عملی که انجام داده اند بسیار شرمسار بوده و این شرم تا به اندازه ای است که بعضاٌ از معرفی خود امتناع می نمایند.
  نا آرامترین گروه از ارواح را ارواح شرور می نامند. روح جنایتکاران و گناهکاران پس از مرگ براحتی در معرض تسلط نیروهای منفی قرار گرفته و اعمال آنها در راستای اهداف شر و زیر مجموعه آن خواهند بود. انجام هرگونه عمل ناشایست و خطرناکی را می توان از جانب این گروه متصور بود و تنها با تقرب به درگاه آفریدگار و البته شناخت صحیح آفریدگار می توان تا که از آسیب آنها در امان ماند. وقایعی را که تاکنون در وبلاگ مطالعه نموده و یا خواهید نمود توسط همین گروه از ارواح صورت گرفته و برای مقابله با آنها می بایست تا که از افراد کاملاٌ آگاه کمک گرفت . یکی از مهمترین دلایلی که باعث می شود تا که شما را از انجام هرگونه ارتباط با ارواح برحذر نمائیم وجود این گروه از ارواح شرور و یا ماهیت های غیر انسان و خطرات تقابل با ایشان می باشد. آنها براحتی از طریق هاله انسان از شخصیت وی اطلاع یافته و در صورت آگاهی از ضعف ، ترس و بی ایمانی افراد حاضر در جلسه براحتی می توانند تا که روح ایشان را مورد تسخیر دائمی خویش قرار دهند.
  کاربر انجمن خوش اومدی راستی چرا ثبت نام نمی کنی تا بتونی از تمام امکانات سایت استفاده کنی ؟ و حتی راجبه به ارسالها نظرتو بدی یا از پستها تشکر کنی. بفرما داخل انجمن پارسیان و تو جمع ما شرکت کن


  ***************************************
  حسین
  بیشتر از آب تشنه لبیک بود.....افسوس که به جای افکارش زخم هایش را نشانمان دادند و بزرگترین دردش را بی آبی جلوه دادند. (دکتر شریعتی)

  ****************************************
  جیرجیرک به خرس گفت دوستت دارم .خرس جواب داد: الان می خواهم بخوابم.خرس به خواب زمستانی رفت و هرگز نفهمید عمر جیرجیرک فقط سه روز است.

  www.parsianforum.com
 2. #2
  HAMEDZH2
  کاربر حرفه ای
  http://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.png
  تاریخ عضویت
  Sep 2007
  نوشته ها
  125,904
  13,655
  40,041
  میزان امتیاز
  0

  پیش فرض

  درصورتیکه از حضور ارواح و بخصوص ارواح شروری که اقدامات فیزیکی آنها بر شما محرض گردیده اطمینان یافتید بهتر است تا که سریعاٌ نسبت به دریافت کمک از افراد مطلع و خبره اقدام نمائید.
  قبل از هر اقدامی سعی نمائید تا که شرح وقایع را با ثبت دقیق ساعات آن در دفتری جداگانه ثبت نمائید . با این عمل شما می توانید تا که هرچه سریعتر به انگیزه و دلایل بروز این وقایع پی ببرید زیراکه اکثر این پدیده ها بنابر علت یا علل خاصی صورت می گیرند. شما می بایست تا که مشاهدات سایر ساکنان را نیز به همان ترتیب در دفتر ثبت نمائید زیرا که نوع بروز پدیده ها در افراد ، بسته به جنسیت و سن آنها متفاوت می باشند. البته افراد بسیار کمی موفق شده اند تا که تا این مرحله جلو بروند زیرا همانگونه که قبلاٌ توضیح دادیم جنبه و عکس العمل انسان ها در هنگام ترس بسیار متفاوت بوده و غلبه بر ترس از ناشناخته ها بسیار دشوار می باشد پس هرگز خود یا دیگران را بخاطر این ترس سرزنش ننمائید. ( در اینجا لازم است تا به شما این اطمینان را بدهم که بروز وقایع و اتفاقاتی از جانب عوامل شرور و منفی بسیار نادر بوده و ممکن است تا که هر از چند دهه یکبار اتفاق بیافتند پس دلیلی برای مقایسه و تشبیه هر حادثه کوچک و یا بطورکل حضور ارواح در محل اقامت خود به آنها وجود ندارد مگر اینکه خود با ارتکاب اعمالی نادرست و بدون پشتوانه علمی زمینه حضور آن موجودات را فراهم آورده باشید) .
  پس از ثبت کلیه وقایع و جزئیات آنها بهمراه مشاهدات سایر ساکنان خانه می توانید تا حدودی به انگیزه ارواح در انجام آن پدیده ها پی برده و به کمک افراد صاحب صلاحیت نسبت به رفع انها اقدام نمائید . افرادی که علم ، تجربه و توانائی برقراری ارتباط با ارواح و خصوصاٌ نیت انسانی آنها برای شما اثبات گردیده می توانند تا که شما را در حل مشکلات و خاتمه دادن به این پدیده های ماورائی یاری نمایند. لازم به ذکر است که رفتار ملایم و همراه با احترام شما نسبت به روح حاضر در خانه باعث می شود تا که زودتر به نتیجه مطلوب دست یافته و به وقایع غیرطبیعی پایان دهید .
  شما باید بطور شفاف روح یا ارواحی را که در منزل شما حضور دارند را مورد خطاب قرار داده و همانگونه که گفته شد با ملایمت و مهربانی از ایشان بخواهید که : بسمت "نور سفید " حرکت نموده و خانه شما را ترک نمایند . با همان لحن قاطع و البته دوستانه به ایشان یادآوری کنید که حضور آنها باب میل شما نبوده و خانواده را با ترس مواجه نموده است .به آنها یاد آوری نمائید که ایجاد ترس توسط ایشان از گناهان کبیره بوده و بر بار ایشان در هنگام حرکت بسوی جهان روحی خواهد افزود .
  به ایشان بگوئید که در ورای آن نور سفید آنها با آغوش باز پذیرفته شده و محبتی عظیم را تجربه خواهند نمود.
  پس از بیان این جملات ، ارواح به احتمال بسیار زیاد آن مکان را ترک خواهند نمود ولی در غیر اینصورت مجدداٌ آن جملات را بیان نموده و اینبار با نام خداوند بزرگ و قدرت لایزال الهی از ایشان بخواهید که هرچه سریعتر به حضور خود در آن خانه خاتمه داده و بیش از این باعث وحشت ساکنان آن منزل نشوند. تکرار نام خداوند منان شما را در این راه یاری خواهد نمود . شما حتی می توانید تا که قبل از بیان این جملات از سایرین بخواهید تا جهت آرامش روح حاضر و توفیق در پیدا کردن مسیر جهان روحی دعا نموده و برایش طلب آمرزش نمایند. این عمل باعث آرامش روح شده و ترک محل را تسریع می بخشد.
  در صورتیکه این عمل تاثیری نداشت و با مقاومت روح حاضر مواجه شدید از ادامه این عمل خودداری نموده و برای حل مشکل خود با افراد خبره و مورد اعتماد خود تماس حاصل نمائید.
  در پایان باید توجه شما را به یک نکته بسیار مهم جلب نمایم و آن این است که در صورت تسخیر اماکن توسط ارواح شرور و یا ماهیت های غیر انسان حتماٌ بایست تا با افراد خبره مشورت نموده و از ایشان برای رفع مشکل یاری بطلبید و هرگز ، تکرار می کنم هرگز با این گروه از ارواح تماسی حاصل ننمائید که ممکن است آزار و خسارات بسیاری را موجب گردد.
  کاربر انجمن خوش اومدی راستی چرا ثبت نام نمی کنی تا بتونی از تمام امکانات سایت استفاده کنی ؟ و حتی راجبه به ارسالها نظرتو بدی یا از پستها تشکر کنی. بفرما داخل انجمن پارسیان و تو جمع ما شرکت کن


  ***************************************
  حسین
  بیشتر از آب تشنه لبیک بود.....افسوس که به جای افکارش زخم هایش را نشانمان دادند و بزرگترین دردش را بی آبی جلوه دادند. (دکتر شریعتی)

  ****************************************
  جیرجیرک به خرس گفت دوستت دارم .خرس جواب داد: الان می خواهم بخوابم.خرس به خواب زمستانی رفت و هرگز نفهمید عمر جیرجیرک فقط سه روز است.

  www.parsianforum.com
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •