پیراهنی از سبزیجات و شو لباس عروس نیویورک


پیراهنی از سبزیجات
کی نومینجین، خواننده مغولستانی

پیراهنی از سبزیجات و شو لباس عروس نیویورک

نويسنده گزارش: مهشید گوهری
پیراهنی از سبزیجات

کی نومینجین، خواننده مغولستانی

در گزارش‌های قبلی لباس‌هایی را به شما نشان دادم که از مواد بازیافتی، دستمال کاغذی و غیره برای تهیه آنها استفاده شده بود. اما اینبار لباس خوراکی را به شما معرفی می‌کنم.
کی نومینجین(K Nominjin)، خواننده مغولستانی پیراهنی که از سبزیجات ساخته شده بود، به تن کرد و آن را روز 23 اکتبر(2 آبان) در پایتخت مغولستان به نمایش گذاشت. او این کار را برای گسترش گیاهخواری در جهت اهداف گروه رفتار اخلاقی با حیوانات(PETA) انجام داد. این لباس به شکل زیبایی از کاهو و سبزیجات ساخته شده بود.

شوی لباس عروس نیویورک
آلبوم شوی لباس عروس نیویورک- پاییز 2008 را از اینجا ببینید
شوی لباس عروس نیویورک

این روزها تعداد زیادی شوی لباس عروس در نیویورک برگزار شده است که در گزارش و خبرهای قبلی به تعدادی از آنها اشاره کرده‌ام. سالن عروس نیویورکی JLM هم آخرین مجموعه لباس عروس بهار 2009 خود را روز 22 اکتبر(اول آبان) در نیویورک به نمایش گذاشت. در این نمایش عروس، فرانسیسکا پیترا مدل‌های لباس عروس زیبای خود را نمایش داد.


عروسی گروهی کارمندان پلیس پکن

[IMG]
کد:
http://www.dukht.com/upload/photos/fall%202008/group-wedding--beijing.jpg
[/IMG]
تا حالا دامادی را دیده‌اید که در جشن عروسی خود لباس پلیس پوشیده باشد! مراسم عروسی گروهی که برای کارمندان پلیس پکن ترتیب داده شده بود، روز26 اکتبر(5 آبان) در استادیوم ملی پکن برگزار شد. حدود 208 عروس و داماد در این جشن عروسی گروهی شرکت داشتند؛ این پلیس‌های جوان که مراسم عروسی آنها به خاطر بازی‌های المپیک 2008 پکن به تاخیر افتاده بود، در این مراسم اونیفرم‌های نظامی خود را به تن داشتند. در این مراسم عروس و دامادها بادکنک‌هایی را به آسمان فرستادند.

موزه جهانی زمرد
سرویس زمرد در موزه جهانی زمرد کلمبیا
مجسمه‌های فیل ساخته شده از زمرد

زمرد یکی از زیباترین و گرانبهاترین جواهرات دنیا است. روز 27 اکتبر(6 آبان) در موزه جهانی زمرد در بوگاتا، پایتخت کلمبیا، زمردهای کلمبیایی به نمایش گذاشته شدند. موزه بین‌المللی زمرد شامل حدود 3000 قطعه می‌باشد که از معادن مختلف زمرد جمع‌آوری شده است. در این نمایشگاه، انگشتر، حلقه و سرویس‌های زمرد، مجسمه‌های فیل ساخته شده از زمرد و قطعات زیبای بسیاری نمایش داده می‌شود.

شوی لباس فرانسوی در سریلانکا

مدلی از شوی لباس فرانسوی در سریلانکا
نمایش فشنی روز 25 اکتبر(4 آبان) در کلمبو پایتخت سریلاناکا برگزار شد. در این نمایش، برند فرانسوی مورگان(Morgan de Toi) آخرین مجموعه پاییز و زمستان خود را در فروشگاه زنجیره‌ای اودل(Odel) به نمایش گذاشت. این لباس‌ها که برای خانم‌های 18 تا 35 سال طراحی شده بود شامل دامن، تاپ، شلوار جین، ژاکت، پیراهن و لباس‌های میهمانی بود.

نمایش فشن الله‌آباد هند
مدلی از نمایش فشن الله‌آباد هند-25 اکتبر 2008

روز 25 اکتبر(4 آبان) نمایش فشنی در شهر الله‌آباد واقع در شمال هند برگزار شد. در این نمایش فشن دانشجویان دانشگاه الله‌آباد مدل‌های خود را نمایش دادند.

نمایش مشترک لباس کره و چین

نمایش فشن مشترکی از طراحان کره‌ای و چینی روز 24 اکتبر(3 آبان) در شهر ووشی در ایالت جیانگسو چین برگزار شد. دومین نمایشگاه پارچه و لباس کره جنوبی اخیرا در ووشی افتتاح شده است.